توی این مقاله میخوام در مورد انواع تاتو موقت بدن براتون صحبت کنم. برای خیلیامون پیش اومده که دوست داشتیم بریم تاتو بزنیم، اما شرایط زندگیمون یا موقعیت اجتماعیمون ایجاب نمیکرده که بخوایم اینکار رو انجام بدیم، ولی همیشه دوست داشتیم که اینکار رو کنیم.


توی این مقاله میخوام در مورد انواع تاتو موقت بدن براتون صحبت کنم. برای خیلیامون پیش اومده که دوست داشتیم بریم تاتو بزنیم، اما شرایط زندگیمون یا موقعیت اجتماعیمون ایجاب نمیکرده که بخوایم اینکار رو انجام بدیم، ولی همیشه دوست داشتیم که اینکار رو کنیم.

 

همونطور که میدونید در تاتو (یا خالکوبی) دائمی رنگ به زیر پوست بوسیله ی دستگاه گان تاتو و سوزن آن، منتقل میشه و این خودش باعث ایجاد احساس دردی میشه که در نقاط مختلف بدن هم این میزان درد متفاوته. بهمین خاطر خیلیامون ترجیح میدیم بدنبال روش هایی باشیم که  یک ماندگاری موقت رو بوسیله ی جوهر، مواد ضد آب و یا هر چیز دیگه ای، روی پوستمون داشته باشیم.به شخصه خیلی سعی و تحقیق کردم تا بتونم توی این مقاله میخوام در مورد انواع تاتو موقت بدن براتون صحبت کنم. 

 

برای خیلیامون پیش اومده که دوست داشتیم بریم تاتو بزنیم، اما شرایط زندگیمون یا موقعیت اجتماعیمون ایجاب نمیکرده که بخوایم اینکار رو انجام بدیم، ولی همیشه دوست داشتیم که اینکار رو کنیم.همونطور که میدونید در تاتو (یا خالکوبی) دائمی رنگ به زیر پوست بوسیله ی دستگاه گان تاتو و سوزن آن، منتقل میشه و این خودش باعث ایجاد احساس دردی میشه که در نقاط مختلف بدن هم این میزان درد متفاوته. 

 

بهمین خاطر خیلیامون ترجیح میدیم بدنبال روش هایی باشیم که  یک ماندگاری موقت رو بوسیله ی جوهر، مواد ضد آب و یا هر چیز دیگه ای، روی پوستمون داشته باشیم. به شخصه خیلی سعی و تحقیق کردم تا بتونم روش های مختلف تاتو موقت رو پیدا کنم تا هم خودم استفاده کنم و هم به دیگران معرفی کنم. (اصلا قصدم از راه اندازی همچین بلاگی هم همین بوده). اونجایی به جذابیت تاتو های موقت اضافه میشه که حتی بچه ها میتونن از این تاتو استفاده کنن، چون تاتو های موقت با سرعت بالایی میتونن زده شند و همچنین پاک شند. 

 

تاتو موقت چگونه انجام می شود

خب حالا این مقدمه رو شما خوندید، حالا باید بریم سر اصل موضوع که اونم: انواع تاتو موقت روی بدن بالاخره چیا هستند؟ 

 

اسپری تاتو موقت

چرا اول به این مورد اشاره کردم؟ فک کنم رایج ترین روش تاتو موت زدن توی ایران، در حال حاضر همین اسپری تاتو موقت بدن باشه. اگه بخوام از تجربه ی استفاده از این اسپری ها بهتون بگم، من حدود سه بار از افراد مختلف این گونه اسپری ها رو خریدم و متوجه شدم که کیفیت هایی که هر کدوم دارند با دیگری متفاوته، بین 3 الی یک هفته ماندگاری داشت و خیلی راحت میشد تاتو و خیلی راحت میشد پاکش کرد. از اسپری تاتو موقتی که از تاتو فست خریدم همین ماندگاری یک هفته رو تونستم بگیرم

 

تاتو موقت با حنا

همه ی ما به این واقف هستیم که حنا یه ماده ی گیاهی پودر شده است، که خواص فراوانی داره. شاید براتون جالب باشه که از حنا برای ایجاد تاتو موقت استفاده میکنن. میتونم بگم که این اتفاق بیشتر در جنوب کشور ما و عموما در بین ن جنوبی رواج داره. چون من نتونستم، جایی رو گیر بیارم و از تاتو حنا استفاده کنم تا بخوام تجربه ی خودمو باهاتون به اشتراک بگذارم، بسنده کردم به یه تحقیق کوچولو در این مورد. برای اینکه از بیشتر با این مورد آشنا شید میتونید برید به ویدیویی که انجام تاتو موقت با حنا رو توضیح داده است، مراجعه کنید.

 

در بین تحقیقاتی که داشتم در این زمینه، یه جا گفته شده بود که تاتو موقت حنا بین 2 الی 3 هفته ممکنه طول بکشه، اما تاتو حنا دارای بیشترین ماندگاری در بین تاتو های موقت موجود در بازار است. اما یه عیب کوچولو میتونه داشته باشه(توی پرانتز بگم که نمیخوام اصلا نگاه جنسیتی به ماجرا داشته باشم)، اونم اینه که تاتو موقت حنا بیشتر برای خانوما استفاده میشه و توصیه من برای آقایون، همون استفاده از مورد اول یعنی اسپری تاتو موقت است 

 

دستگاه چاپ تاتو


اگه بخوام براتون در ارتباط با این محصول توضیح بدم میتونم بگم، یه نوع پرینتری هست که قابلیت این رو داره که شما طرح مورد نظر خودتو بهش بدی و بعد دستگاه رو، روی پوستت قرار بدی تا طرحت چاپ شه. توی دنیای علم و تکنولوژی امروزه، این دستگاها خیلی چیز عحیب غریبی نیستن، کما اینکه گ.شی های موبایلی که امروز دست ما هست به مراتب پیجیده تر از این دستگاهاست. 

روش کار کردن با این گونه دستگاه ها خیلی آسونه، شما می تونید طرح های خودتون رو ادیت کنید متن و نوشتتون رو بهش بدید، بعد دستگاه خود را مماس روی پوستتون قرار دهید، پاره خط فرضی ای رو روی پوستتون تصور کنید و از ابتدا تا انتهای پاره خط دستگاه رو حرکت بدید. اینجور طرح روی بدنتون چاپ میشه. آمازونم این دستگاه چاپ تاتو رو موجود کرده که برای اطلاعات بیشتر میتونید به این سایت مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی رو اونجا بخونید.

 

استفاده از شابلون برای تاتو موقت

ببینبد شابلون ها به تعریف ساده در استفاده به منظور تاتو موقت، یکسری طرح های تو خالی ای هستند که روی پلاستیک و یا هر جنس دیگه ای بریده شدند، حالا شما برای تاتو موقت کردن میتونید از یه جوهر یا ماده ی ضد آب استفاده کنید. 

 

 به این صورت که شابلون رو، روی محب تاتو قرار میدید، بعد با استفاده از اون جوهر یا ماده محل توخالی رو به اصطلاخ تاتو میکنید(یا رنگ میزنید). چیزی که من استفاده کردم این شکلی بود. دوستان من تا بحال از این چهار تا مورد برای انجام تاتو موقت استفاده کردم، در آینده سعی میکنم در مورد انواع تاتو موقت بدن و روش های دیگه بیشتر تحقیق کنم و از اون ها استفاده و تجربه ی استفاده از اونها رو باهاتون به اشتراک بگذارم. امیدوارم که از این پست خوشتون اومده باشه. 

انواع تاتو های موقت روی بدن

تاتو موقت چیه؟ یکبار برای همیشه این مقاله را بخوان

تاتو ,رو ,موقت ,استفاده ,ی ,روی ,تاتو موقت ,دوست داشتیم ,اینکار رو ,از این ,بوسیله ی ,موقعیت اجتماعیمون ایجاب ,اجتماعیمون ایجاب نمیکرده ,ترجیح میدیم بدنبال ,پوستمون داشته باشیم

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

kosarprinting2121 مطالب اینترنتی بلاگ نی نی های کوچولو pikasovart karpardasan1 مهره مار پایه بنا ساز yaddashtkon مجله